Image

“Benim işim, müşterilerimin işlerine ve ailelerine daha fazla vakit ayırabilmeleri adına, vergilendirme ve muhsabeyi onlar için sadeleştirmektir”

-Rami Shokri


Muhasebe ve Hesap Tutma

Muhasebe sizlere işlerinizi düzenleme ve geliştirme olanağı sağlar. Nakit akışını gözlemleyerek, işletmeniz için daha sağlıklı hedefler koymanıza yardımcı olur. Düzgün bir muhasebeyle, olası büyüme ve küçülmelere karşı hazırlıklı olur, aynı zamanda vergi beyannameleri için tutanaklarınızda hata olmadığına emin olabilirsiniz.

Kurumsal ve Bireysel Vergi Beyanı

Faiz ve cezalardan kaçınmak adına zamanında vergi beyanında bulunmak tek başına yeterli değildir. Kanada’da hem şahıslar, hem de işletmeler için pek çok vergi kredisi ve indirimi bulunmaktadır. Vergileriniz bir profesyonel tarafından beyan edilmediği takdirde, zor kazanılmış gelirinizden gereğinden fazla vergi verebilirsiniz.

Ortaklıklar İçin Vergi Beyanı

Birçok şahıs ve kurum ortaklığa yatırım yapabilir, fakat ortaklıklar için vergilendirme nispeten daha karmaşık olabilir. Benim görevim ise ortaklığınız için vergilendirmeyi kolaylaştırmak ve size işinize odaklanabilmeniz için yardımcı olmaktır.

Hayır Kurumları İçin Vergi Beyanı

Şu ana kadar pek çok hayır kurumu için çalıştım ve hayır kurumlarındaki vergilendirme konusunda oldukça tecrübe kazandım. Kurumunuzun ihtiyaçlarını belirlemek ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Emlak ve Tröst Vergisi Hazırlama

Bir şahsın nihai beyannamesini hazırlamak göründüğünden daha zordur. Fredericton’da, vefat etmiş biri adına beyanname hazırlamanıza yardımcı olabilecek pek çok muhasebeci ve vergi firması bulunmaktadır, ancak en pahalı olan her zaman en iyi hizmeti sunmayabilir. Durumunuza uygun en etkili çözümü size sunabilecek, bilgi ve uzmanlık bende mevcuttur.

Vergi Planlama

Vergi planlaması sadece az vergi ödemek değildir. Bundan ziyade, geleceğinizi planlamak ve mali konularda uygun kararlar verebilmekle alakalıdır. Vergiler hayattaki en büyük harcamalarımızdır, ancak doğru şekilde planlanmamış vergiler çok daha büyük olabilir.

Mali Bilanço Hazırlama

Bazı insanlar işletmeleri kar ettiği sürece, mali bilançoları gereksiz bulabilir. Oysa mali bilançolar daha iyi kararlar vermenize, karınızı artırmanıza ve masraflı hataları geç olmadan farketmenize yardımcı olur. Aynı zamanda yatırımcılarınıza, kreditörlerinize, hissedarlarınıza ve resmi dairelere başarınızı kanıtlamanızda size destek olur.

İşletme Tescilleri, Uygulamaları ve İzin Belgeleri

  • İsim Sorgulama Raporu (NUANS)
  • Yeni bir Federal veya Vilayet Şirket Tescili
  • Ticari Unvan Tescilleri
  • İş Planı
  • Banka ve Devlet Kredileri İçin Başvuru Desteği
  • İzin Belgeleri ve Lisanslar için Başvuru Desteği
  • Kanada Gelir Acentesi Kayıtları
  • Tescilli Marka Başvuru Desteği