Image

Hakkımda

Desteğim özel işletme, hayır kurumu ve bireysel gelir vergilendirmelerini kapsar. Muhasebe alanındakaki tecrübelerim, size profesyonel bir hizmet ve aynı zamanda geleneksel vergi ve danışmanlık hizmetleri alanlarında da yardımcı olabileceğim anlamına gelir.

Bunların haricinde, denizaşırı gelir vergilendirmesi konusunda da oldukça deneyimli sayılır ve yardımcılarım Çin, İran ve Türk asıllı müşterilerimize kendi resmi dillerinde yardımcı olabilmektedirler.

Güvenilir ve uygulanabilir hizmetleri zamanında ve profesyonel anlamda müşterilerime sunmak benim için çok önemlidir. Muhasebenin teknik yanlarını, her müşterime anlaşılır bir şekilde açıklamaktan da büyük keyif alırım.

Muhasebecilik kariyerime, New Brunswick Üniversitesi’ndeki eğitimim sırasında, vergi beyannameleri hazırlayarak başladım. Şu anda Kanada Profesyonel İşletme Muhasebecileri Derneği’nin bir üyesi, New Brunswick ilinde beyannamelerden sorumlu bir yetkili (Commissioner of Oaths), Kanada Gelir Acentesi’ne (CRA) kayıtlı bir vergi uzmanı ve QucikBooks ile Wave Accounting için profesyonel hizmet veren bir danışmanım.